"Cena se nevyjadřuje jen v dolarech a centech, ale i v potu a krvi, nudě, rozbitých domovech, rozdrcených ideálech, nemoci a šílenství." - Henry Miller

Knižní Tag #1

1. února 2015 v 11:07 | Baru |  Ode mě
No tak jo OK. Je to divný, původně jsem neměla v plánu se do ničeho takového pouštět. Ale no tak inu, přeci jen ten Tag vyplním. No a abych se řídila přesnými pokyny: nezmíním kdo mě nominoval. Achjo, však já vymyslim jak ti tuhle zradu oplatit!!! Každopádně co se týče dalšího nominování, udělajte si ten Tag kdo chcete. Je mi to fuk. Podle mě je to stejně jen moč ve víně, takové to zakrytí toho, že momentálně nemáte o čem psát.


1. Čteš o prázdninách více, nebo méně, než přes rok?
No tak je jasné, že o prázdninách je na čtení více času, ale vzhledem k tomu, že já jsem děsný knihomol tak si na přelouskávání knih najdu čas kdykoli a kdekoli. Ale asi bych řekla, že celkově díky ohromnému množství volného času, toho načtu více o prázdninách, ale nemyslím, že by to byl tak ohromný rozdíl oproti školním měsícům.

2. Když si vybavíš prázdniny, jakou knihu si s nimi spojíš?
Hvězdy nám nepřály od Johna Greena a to asi proto, že jsem ji četla o prázdninách.

3. Kolik si schopná/ný si vzít knih na dovolenou?
No podle toho na jak dlouho se jede. Ale většinou si beru přinejmenším dvě.

4. Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Ve škole nedostáváme povinou četbu ani přes rok natož o prázdninách. A asi jsem divná, ale docela mě to mrzí. Povinná četba by mi nevadila.

5. Preferuješ klasické knihy (papírové), nebo e-knihy (elektronické knihy)?
Papírové!!!!!! Nenávidím e-knihy. Představa, že si zalezu do postele a čumim do nějakého elektrického přístroje místo toho, abych nechala oči odpočinout nad normální papírovou knihou, mě opravdu děsí. Když bych používala čtečku, přišla bych o to co na knihách tak miluju - vůně, šustot papíru, obracení stránek. Ne prostě ne. E-knihy nejsou pro mě.

6. Jakou knihu by jsi ráda viděla zfilmovanou?

No to bude asi Eleanor&Park od Rainbow Rowell. I když trošku bych se bála, že by se jim nepodařilo kvalitu knihu přenést i na filmu.

7. Kdyby jsi měla možnost prožít den s nějakou knižní postavou, jaká by to byla?
Pravděpodobně by to byla nějaká postava z Pána prstenu nebo z Hobita. Možná Frodo Pytlík, nebo Bilbo Pytlík.

8. Které místo z knih bys ráda navštívila?

Tak to by byla určitě Středozemě! Zašla bych do Kraje a na návštěvu do Dna pytle, a pak pěknou procházkou do Roklinky, kde bych si splnila své obrovské přání ochutnat elfský chléb Lembas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama